gadu-gadu
gadu-gadu

Sklep komputerowy w Niepołomicach

Sklep komputerowy w Niepołomicach to rozszerzenie działalności „Serwis komputerowy” PCLAP-ALERT. W sklepie znajdą Państwo wszystko do komputerów stacjonarnych oraz laptopów. W naszej ofercie znajdą Państwo komputery i laptopy nowe oraz używane, akcesoria, oprogramowanie i systemy operacyjne.

 

Sklep komputerowy Pclap-Alert, zestaw komputerow,Zestawy komputerowe 

Zestawy komputerowe składamy zgodnie z wytycznymi Klienta dbając o to, aby zamówiony zestaw spełniał nie tylko oczekiwania Klienta, ale także, aby zakupione elementy współgrały ze sobą z najwyższą wydajnością i nie sprawiały problemów konfiguracyjnych podczas pracy. Jesteśmy najbardziej konkurencyjnym sklepem komputerowym w Niepołomicach pod względem cenowym. U nas znajdziesz profesjonalne doradztwo, zaangażowanie i najniższe ceny.

 

 

Sklep komputerowy Pclap-Alert, Laptopy, używane laptopy

ywane Laptopy

Używane laptopy na każdą kieszeń. Na każdego zakupionego u nas laptopa wystawiamy 3 miesięczną gwarancje. Kupując laptopa w sklepie PCLAP-ALERT dostaną Państwo również szereg korzyści. Po pierwsze na każdego laptopa wystawiamy paragon lub fakturę VAT marże. Po drugie każdy przez nas sprzedawany laptop przeszedł gruntowne testy, zainstalowano w nim na nowo system operacyjny z niezbędnymi sterownikami. Wnętrze laptopa a przede wszystkim układ chłodzenia został wyczyszczony, zmieniono wszystkie termo-pady i termo-pasty. Dostają Państwo laptopa gotowego do pracy bez obawy że ulegnie uszkodzeniu przez przegrzanie.

 

Sklep komputerowy Pclap-Alert, myszki, klawiatury

Akcesoria Komputerowe

 

Słuchawki , Mikrofony, Myszki, Klawiatury, Kamerki internetowe, Pendrive, Podkładki chłodzące pod laptopa i wiele innych akcesorii komputerowych u nas w niskich cenach.

 

 

 

Sklep komputerowy Pclap-Alert, Routery , karty WIFI USB

Routery

Szeroka gamma routerów do wyboru.

 

 

 

 

Sklep komputerowy Pclap-Alert, Głośniki

 

GŁOŚNIKI: Głośniki komputerowe Tracer City posiadają drewnianą obudowę subwoofera i satelitów, która pozwala poczuć prawdziwą głębię dźwięku. Model ten stanowi idealny kompromis pomiędzy dobrymi parametrami i atrakcyjną ceną. Szerokie pasmo przenoszenia od 100 Hz do 20 000 Hz zapewnia wysoką wydajność dźwiękową. Moc całkowita RMS wynosi 14 W. Zestaw posiada regulację głośności i natężenia basów.        

 

Sklp komputerowy Pclap-Alert, myszki

 

 

MYSZKI KOMPUTEROWE: Szeroki wybór myszek komputerowych. Dla każdego klienta możemy dobrać myszkę odpowiednio dopasowana do jego indywidualnych potrzeb.Przewodowa i bezprzewodowa czarna, biała, gamingowa dla projektantów, dzieci i dorosłych, małe duże wszystkie.

 

 

 

 

Sklep komputerowy Pclap-Alert, pendrive

PENDRIVE: Pamięci flash USB Kingston  są zgodne ze standardem nowej generacji – USB 3.0  i 2.0 – i umożliwiają wykorzystanie tych technologii w nowszych komputerach przenośnych i stacjonarnych oraz innych urządzeniach cyfrowych. Z  zapisywaniem i przenoszeniem dokumentów, prezentacji, muzyki, filmów i innych plików jest szybsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek.

 

 

 

Sklep komputerowy Pclap-Alert, Słuchawki, słuchawki z mikrofonem

SŁUCHAWKI: Słuchawki  w sklepie PCLAP-ALERT posiadają potężny dźwięk, niesamowity komfort oraz inne, high-endowe cechy czyniące je najlepszym wyborem wśród słuchawek gamingowych. mogą odtwarzać dźwięk nie tylko z komputera, ale też wielu innych urządzeń – wystarczy podłączyć kabel 3,5 mm.

 

 

 

 

Sklep komputerowy Pclap-Alert, zasilacz Asus, zasilacz Toshiba, zasilacz Lenovo

ZASILACZE: Oryginalny zasilacz marki Green Cell Perfekcyjnie kompatybilny zasilacz sieciowy wykonany z wysokiej jakości materiałów, zawierający certyfikowane części firmy Green Cell. Gwarantuje bezpieczeństwo zasilania i pracy Twojego laptopa. pełna zgodność sprzętowa jakość oryginału dokładne wykończenie świeżo wyprodukowany Dedykowany zasilacz do Twojego modelu laptopa Bezpieczniejsze i trwalsze rozwiązanie od uniwersalnych zamienników.