gadu-gadu
gadu-gadu

Czyszczenie laptopa

Czyszczenie laptopa, co jest tańsze i szybsze, oddać laptopa do serwisu czy zrobić to samemu ?

01 Dzisiejszy artykuł ma Państwu przybliżyć dlaczego oddając laptopa do serwisu PCLAP-ALERT, czyszczenie jest tańsze oraz szybsze. Większość użytkowników laptopów żyje w przeświadczeniu że czyszczenie polega na zakupieniu sprayu ze sprężonym powietrzem, przedmuchaniu i to by było na tyle. Już nie raz pisaliśmy jak ważny jest układ chłodzący laptopa, aby zapobiegać poważnym uszkodzeniom komputera przenośnego.
A więc zaczynamy od czyszczenia układu chłodzenia w serwisie PCLAP-ALERT.

Czyszczenie laptopa w serwisie PCLAP-ALERT to 80 złotych

02_mini Serwis komputerowy PCLAP-ALER wykonuje czyszczenie laptopa które polega na przywróceniu układu chłodzenia, oraz wnętrza laptopa do stanu w którym opuścił fabrykę. Laptop jest rozbierany na elementy które pozwalają na dotarcie do każdego zakamarku. Cały układ układ chłodzenia jest demontowany i czyszczony za pomocą płynu który rozpuszcza starą przyschniętą pastę oraz termo-pady. Wentylator oczywiście jest czyszczony a elementy ruchome oraz ośka na której się obraca jest smarowana, aby nie doszło do zatarcia czy głośnej pracy wentylatora. Układ chodzenia składany jest na najwyższej jakości pastach termo-przewodzących oraz termo-padach. Pasta MX-4 jak i termo-pady LAIRD są to produkty z najwyższej półki nie tylko cenowej ale i jakościowej, dzięki temu mamy pewność że laptop nie ulegnie przegrzaniu a w efekcie uszkodzeniu.

Za taką usługę zapłacą Państwo zaledwie 80 złotych, a na całą usługę dajemy gwarancję najwyższej jakości wykonania usługi, usługę czyszczenia wykonujemy w ciągu paru godzin.

Za 80 złotych dostajemy wyczyszczonego laptopa, z najwyższej jakości materiałami eksploatacyjnymi i gwarancją najwyższej jakości wykonania usługi. Nie musimy się głowić jak dostać się do układu chłodzenia i czy nie uszkodzimy sobie obudowy. A do tego nie tracimy pół dnia na rozebranie i złożenie laptopa.

Serwis i naprawa laptopów PCLAP-ALERT,
serwis@pclap-alert.pl ; 608 025 708

Czyścimy laptopa sami, czyli porównanie kosztów i czasu.

03 W pierwszej kolejności musimy zaopatrzyć się w narzędzia, z reguły śrubokręt krzyżakowy wystarczy. Następnie zakup materiałów które pozwolą nam na wyczyszczenie laptopa, powietrze w sprayu za nie zapłacimy średnio 20 zł wraz z wysyłką. Następnie pasta MX-4 (4g) kolejne 20 zł wraz z wysyłką, to już nam daje 40 zł. Teraz termo-pady niestety nie możemy kupić ich tak jak pasty, gdyż są różne grubości dlatego musimy rozebrać laptopa, sprawdzić jakie i ile termo-padów potrzebujemy. A więc starta czasu, bo rozkręcony laptop do niczego nam się nie przyda. Średnio możemy przyjąć że do laptopa wchodzi około 4 szt, oczywiście w zależności od modelu laptopa. Termo-pady w zależności od grubości będą nas kosztowały około 40 zł wraz z wysyłka, oczywiście może potrzebować więcej, więc tu koszt jest uzależniony od laptopa. Ostatni element do wyczyszczenia laptopa to płyn, możemy użyć alkoholu np. spirytusu, 200 ml za 20 złotych.

W sumie wszystkie części eksploatacyjne wyjdą nas 100 złotych, nie licząc naszego czasu i nerwów podczas rozbierania i składania laptopa. Do tego możemy sami sobie więcej narobić szkody, podczas rozkręcania uszkodzić obudowę, a co gorsza rdzeń procesora czy innego układu który jest pod układem chłodzenia.

Czy zatem warto zrobić to samemu ?

Odpowiedź należy do Państwa, my jako serwis laptopów zachęcamy do skorzystania z naszej oferty czyszczenia laptopa za 80 zł z gwarancją najwyższej jakości wykonania usługi.

ZAPRASZAMY

Niepołomice ul. Targowa 2G
Czynne od Poniedziałku do Piątku 8:00- 18:00
Sobota 9:00 – 13:00

tel. 504 076 707 , 12 250 07 70

1111111

serwis komputerowy, sklep komputerowy Niepołomice, czyszczenie laptopów, czyszczenie laptopów po zalaniu, profesjonalny serwis komputerowy, instalacja windows, przyspieszanie komputera,  najlepsze serwis komputerowy niepołomice, najlepsze serwis komputerowy w niepołomicach, ,profesjonalny serwis komputerowy niepołomice, profesjonalny serwis komputerowy w niepołomicach, sklep komputerowy niepołomice, sklep komputerowy w niepołomicach, czyszczenie komputera, czyszczenie komputera po zalaniu,  naprawa laptopów acer, asus, toshiba, hp, dell, lenovo, Hewlett-Packard, packard bell, używane laptopy, używane laptopy z gwarancją, używane laptopy z gwarancją Niepołomice, Najlepszy serwis komputerowy, Najlepszy serwis komputerowy w niepołomicach, profesjonalna naprawa laptopów niepołomice, podłęże, wieliczka, zagórze, staniątki, wola batorska, tanie laptopy używane, tanie laptopy nowe,