Przejdź do treści

Diagnoza przedsprzedażowa laptopów

Chcesz kupić laptopa, nie wiesz jakiego wybrać? Na rynku jest ogromny wybór ale kiedy już się zdecydujesz to cena jest nie do zaakceptowania, więc zastanawiasz się nad używanym? Używany laptop jest zdecydowanie tańszy od nowego. Nowy jest strasznie drogi a używany nie wiadomo ile jeszcze będzie działał. Z nami nie musisz się martwić o to że kupisz kota w worku. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem używanego laptopa a nie jesteś pewien czy sprzedawca jest wobec ciebie uczciwy, proponujemy proste rozwiązanie.


Za jedyne 50 zł sprawdzimy i przetestujemy każdy komputer który Państwo będą chcieli zakupić ale nie będziecie mieli pewności czy stan faktyczny jest zgodny ze stanem który przedstawia sprzedający. Przy cenie używanego komputera za ok 1000 zł wydatek rzędu 50 zł na przetestowanie jest kwotą nieporównywalnie niską w stosunku do kosztów jakie przyszło by ponieść w przypadku zakupu uszkodzonego sprzętu lub niezgodnego z ofertą sprzedającego. Każdy rzetelny sprzedawca powinien zgodzić się bez wahania na takie rozwiązanie. W przeciwnym wypadku będzie można mieć uzasadnione podejrzenia o nieuczciwości sprzedającego.


Rzetelna, niezależna i profesjonalna analiza której zostanie poddany przyniesiony przez Państwa komputer zostanie przedstawiona i wyjaśniona w bardzo przystępny sposób, a to pozwoli dokonać mądrego wyboru i uniknięcia w przyszłości nie potrzebnych wydatków.